KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16009253

nr 1600 9253

Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Hamn i oväder. Olja på duk, 53x74 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:11:59